Istnieje od 1998r. W swojej pracy najbardziej zainteresowany jest szeroko pojętym tańcem współczesnym oraz szukaniem naturalnych dróg tworzenia ruchu poprzez improwizację. Wraz z warstwą ruchową powstaje grana na żywo muzyka, która stanowi integralny element dramaturgii. Warstwa wizualna i kostiumy tworzone są w ścisłej aczkolwiek indywidualnej współpracy pomiędzy artystami. Spektakle zazwyczaj nie są opowieściami lub historiami, są klimatem, nastrojem lub relacją z kimś, czymś innym, obcym lub dobrze już znanym. Eksperymentując na pograniczu sztuk, konsekwentnie wytycza własną drogę twórczą. A wszystko to niezmiennie krąży wokół chęci wniknięcia w istotę magii.

www.kinovariatino.pl

STUDIO CRAZY BONES w Gdańsku

kameralna pracownia w  Gdańsku Wrzeszcz. Tu odbywają się regularne zajęcia vinyasa jogi, połączenia jogi z tańcem, sesje indywidualne, oraz weekendowe warsztaty szeroko pojętej pracy z ciałem i umysłem.

 

DOM I STUDIO NA KASZUBACH

to dwa ekologiczne domy z kominkami,  mały ogród, mały sad, las, kort tenisowy, sauna. Tu mieszkamy i praktykujemy. Tu odbywają się weekendowe warsztaty pogłębionej praktyki jog oraz szeroko pojętej pracy z ciałem, spotkania  osób zainteresowanych teorią integralną Kena Wilbera oraz retreaty medytacyjne Integral Zen.

www.crazybones.pl

KINO VARIATINO - TEATR

CRAZY BONES

MIEJSCE, GDZIE ŁĄCZYMY CIAŁO Z ODDECHEM I UMYSŁEM

© 2018 ASUDA, Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now